Menü
Bağış Sepetiniz

Yetim Yardımı

Eğitim, insanlığın gelişmesinde çok değerli bir olgu olurken Müslüman coğrafyalarda yoksulluğun varlığı eğitim konusunda zorlukları gündeme getirir. Müslümanlar için eğitimin çok değerli olduğu asırlar öncesinde Hz. Ali’nin ‘Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum’ ifadesi ile anlam kazanır..
500,00₺
Kış Paketi Kış Paketi
Çok Yapılan Bağış
İnsanoğlu, zorluklarla mücadele etmede daima Müslüman kardeşinin desteğine ihtiyaç duyar. Bu nedenle de zor anlarında uzanan yardım eli Müslüman için oldukça önemlidir. Kış aylarında barınma, giyinme ve ısınma ihtiyaçlarını karşılama arzusu taşıyan Müslüman kardeşlerimize bir umut olmak adına..
400,00₺
Müslümanların ayları olan Ramazan’a ulaşmak birçok Müslüman için önemlidir. maddi ve teknik imkansızların iyi olduğu yerlerde Müslümanlar Ramazan’ı ve iftarı en iyi şekilde geçirebilse de maddi ve teknik imkanların yetersiz olduğu yerlerde Müslümanlar için en önemli ay olan Ramazan’da  ..
60,00₺
Yetim Desteği Yetim Desteği
Çok Yapılan Bağış
Kardeş Vakti olarak yetim desteği yardımı ile ihtiyaç sahiplerine en iyi şekilde destek olmaya çalışıyoruz. Bu konuda sizlere de aracı olan yetimler ile buluşmanızı sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek bu konuda en iyi şekilde destek vermektedir.  Sahipsiz, kor..
400,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Yetim Yardımı