Menü
Bağış Sepetiniz

Ramazan-ı Şerif

Eğitim, insanlığın gelişmesinde çok değerli bir olgu olurken Müslüman coğrafyalarda yoksulluğun varlığı eğitim konusunda zorlukları gündeme getirir. Müslümanlar için eğitimin çok değerli olduğu asırlar öncesinde Hz. Ali’nin ‘Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum’ ifadesi ile anlam kazanır..
500,00₺
Erzak / Kumanya Dağıtımı 1 Erzak / Kumanya Dağıtımı 1
Çok Yapılan Bağış
Erzak / Kumanya Dağıtımı - erzak-dagitimi - İnsani Yardım..
500,00₺
Erzak / Kumanya Dağıtımı - erzak-dagitimi - İnsani Yardım..
750,00₺
Kuran-ı Kerim Dağıtımı Kuran-ı Kerim Dağıtımı
Çok Yapılan Bağış
Kuran, İslam coğrafyaları için en kutsal kitap olurken insanların yaşamlarında yol gösterici olarak kabul ettikleri bir rehberdir. Dini öğrenmek ve daha iyi yaşamak isteyen herkesin okuması gereken Kur’an-ı Kerim’e bazı kardeşlerimiz ulaşmakta güçlük çeker. Finansal imkansızlıklar ve Kur’an’ın b..
125,00₺
Ramazan / İftar Yardımı Yurtdışı Ramazan / İftar Yardımı Yurtdışı
Çok Yapılan Bağış
Müslümanların ayları olan Ramazan’a ulaşmak birçok Müslüman için önemlidir. maddi ve teknik imkansızların iyi olduğu yerlerde Müslümanlar Ramazan’ı ve iftarı en iyi şekilde geçirebilse de maddi ve teknik imkanların yetersiz olduğu yerlerde Müslümanlar için en önemli ay olan Ramazan’da  ..
75,00₺
Zekat Bağışı
Çok Yapılan Bağış
Sözlük anlamı olarak bereket, övgü, arıtma ve çoğalma olarak ifade edilen zekat İslam’ın 5 şartından bir tanesidir. Önemli bir ibadet olan ve sosyal yapının güçlenmesini sağlayan zekat, insanlar arasındaki empati duygusunun ve anlayışında gelişmesine katkı sağlamaktadır. Zekat bağışı, Allah için..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Ramazan-ı Şerif