ŞİMDİ KARDEŞLİK VAKTİ

SOKAK HAYVANLARI

Kardeşlik Vakti olarak mama ve diğer bütün ihtiyaçlarını karşıladığımız sokak hayvanlarının derdine derman oluyoruz.

Sokak hayvanları, insanoğlunun sorumlu olduğu canlılar olarak da kabul edilmektedir. Allah’ın yarattığı her canın değerli ve önemli olduğu düşüncesiyle hareket eden Müslümanlar olarak sokak hayvanlarını unutmuyoruz. İnsani vazifemizi yaparken her cana eşit muamele ile Kardeşlik Vakti yaklaşımını ön plana çıkarıyoruz. 

İslam inancı insanların bir arada olması ve yardımlaşması kadar diğer canlılara da yardımını önemli kılar. Bu çerçevede bir Müslüman için en büyük görevlerden bir tanesi çevresindeki canlıların huzur ve refahını sağlamaktır. Kardeşlik Vakti olarak mama ve diğer bütün ihtiyaçlarını karşıladığımız sokak hayvanlarının derdine derman oluyoruz.

Sokak Hayvanları İçin Bağış Yap
₺ 100
₺ 200
sokak-hayvanlari

Sokak Hayvanlarına Mama Desteği

Sokak hayvanları, insanların kaderlerine terk ettikleri canlılar olmasın diye yılın farklı dönemlerinde mama desteği ile hayatta tutulmaya çalışılmaktadır. Kedi, köpek, kuş ve diğer bütün canlılar için daha yaşanılabilir bir ortam sağlama amacı güden Kardeşlik Vakti sayesinde yaşanılabilir bir ortama ulaşmak mümkündür. 

Bağışçılarımızın desteği ve sokak hayvanlarına yönelik çalışmalar çerçevesinde hayvanların beslenme ihtiyaçları mama ile karşılanmaktadır. Bu sayede zayıflamış ve açlıktan ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalan canlılara yardım eli uzatılmaktadır. Sokak hayvanları için bu çok özel çalışma çerçevesinde insanın canlılar üzerindeki sorumluluğu da karşılanmış olur.

Sokak Hayvanlarına Veterinerlik Desteği

İnsan sadece kendi ırkından sorumlu bir varlık değildir. Çevresinde olan biteni dikkate alarak yardımlaşma duygusunu ön plana çıkarmakla sorumlu bir varlıktır. Sokak hayvanlarına yönelik yardım çalışmaları da bu anlayış ışığında gerçekleşmektedir. İnsan, yaratanın kendisine yüklediği sorumlulukları yerine getirirken canlılar arasında ayrım gözetmez.

Sokak hayvanlarına yönelik hassas yaklaşımımızla Kardeşlik Vakti anlayışının ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Bu çerçevede yaralı, hasta ve bakıma muhtaç canlıların veterinerlik desteği ile hayata tutunmasını sağlıyoruz.

Kardeşlik elini bütün canlılara uzatarak ‘Her can değerlidir’ yaklaşımıyla hareket eden Kardeşlik Vakti’ne bir destek de siz olabilirsiniz. Yardım ve desteklerinizle sokak canlılarının hayata tutunmasını sağlarken insani vazifenizi yapmış olmanın da huzurunu hissedebileceksiniz. Kardeşlik Vakti ile sokak hayvanlarına bir umut olmak adına bağışçılarımız arasına katılın. Bağış ve diğer süreçler ile alakalı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

prefooter2

Aklınızdaki Tüm Soruların Cevaplarını Alın

Online bağışlarınızla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Facebook Twitter Instagram YouTube
tr_TRTurkish