Menü
Bağış Sepetiniz

Ramazan / İftar Yardımı Yurtdışı

Ramazan / İftar Yardımı Yurtdışı
75,00₺

Müslümanların ayları olan Ramazan’a ulaşmak birçok Müslüman için önemlidir. maddi ve teknik imkansızların iyi olduğu yerlerde Müslümanlar Ramazan’ı ve iftarı en iyi şekilde geçirebilse de maddi ve teknik imkanların yetersiz olduğu yerlerde Müslümanlar için en önemli ay olan Ramazan’da  iftar ve sahur açısından çeşitli sıkıntılar yaşayabilir. 

Ramazan ayı, Müslümanların 1 ay boyunca oruç tuttuğu, ibadet ettiği ve Allah ile sürekli temasta bulunduğu aydır. 11 ayın sultanı olarak adlandırılan Ramazan’da gökten rahmet yağdığına inanılmaktadır. Aynı zamanda başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olarak bilinen Ramazan ayında zekat, sadaka, infak ve hayırlar ile Müslümanların yardıma muhtaç olan kişilere yardımcı olduğunu da ifade edebiliriz. İşte bu noktada Ramazan ve iftar yardımları ile dünyanın bir ucundaki Müslümanlara destek oluyor ve sizlerin de destek olmanızı sağlıyoruz. 

RAMAZAN VE İFTAR DESTEKLERİ


Ramazan ayı, yardımlaşma ayıdır. Dünyanın bir diğer ucunda yardıma muhtaç ve açlık ile sınanan Müslüman kardeşlerimize yardım eli uzattığımız bu ayda sizleri de desteğine ihtiyacımız var. Ramazan ayında yapılan yardımların çok daha hayırlara vesile olduğunu biliyor ve maddi destekten yemek desteğine kadar birçok şekilde yardıma muhtaç kardeşlerimize yardım ediyoruz. 

İslamiyet açısından büyük bir önem taşımasının yanı sıra sosyal dayanışma ve yardımlaşma oranlarının da yüksek olduğu Ramazan ayı, Müslümanların en kutsal ayıdır. Fakirin gözetildiği ve zenginin fakirlere yardım ettiği bu ayda muhtaç bireyler için köprüler oluşturulmakta ve onlara destek sağlanmaktadır. 

MUTLU YÜZLER İÇİN RAMAZAN VE İFTAR YARDIMI


Ramazan ayında gerçekleştirilen yardımlar ile hem yakınınızdaki ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayabilir hem de uzakta ki Müslümanlara destek olabilirsiniz. Kurulan iftar sofralarında sıcacık yemekleri yiyebilen muhtaç Müslümanlarda bir el de siz uzatabilirsiniz. Malınızın zekatını bu ihtiyaç sahiplerine vererek paranızın gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığından emin olabilirsiniz. 

Siz de Ramazan ayının bereketinden yararlanarak muhtaç kişilere daha hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kardeşlik Vakti olarak sizlere en iyi şekilde aracılık yapıyoruz. Bizim aracılığımız ile muhtaç kişilere en iyi şekilde destek olabilirsiniz. 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.