ŞİMDİ KARDEŞLİK VAKTİ

KIŞ PAKETİ

Kardeşlik Vakti, kardeş elini her an uzatarak kardeş sıcaklığını hissetmenizi sağlar! Kış paketi ile uzatılan kardeş eli pek çok insanın hayatını değiştirecek ve zorluklarla başa çıkmasını sağlayacak.

İnsanoğlu, zorluklarla mücadele etmede daima Müslüman kardeşinin desteğine ihtiyaç duyar. Bu nedenle de zor anlarında uzanan yardım eli Müslüman için oldukça önemlidir.

Kış aylarında barınma, giyinme ve ısınma ihtiyaçlarını karşılama arzusu taşıyan Müslüman kardeşlerimize bir umut olmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Müslümanların daha kaliteli bir yaşam sürmeleri adına çalışmalar yaparken bütün gayemizin kışın olumsuzluklarını gidermek olarak belirliyoruz.

Kış Paketi İçin Bağış Yap
₺ 300

Kış Paketi Bağışı

İslam inancı zengin ve fakir arasında köprüler kurulmasını amaçlar. Durumu iyi olan Müslüman’ın en büyük görevi yoksul kardeşine yardım etmektir. Bu anlayıştan hareketli bir Müslüman’ın kış ayları gelmeden önce zor durumdaki Müslümanlara destek sağlaması gerekir. Kardeşlik Vakti, İslam coğrafyalarında yardıma muhtaç insanları belirleyerek onlara kol kanat germeyi amaçlıyor.

Finansal anlamda kendini sorumlu hisseden Müslümanlar değeri önemsenmeksizin yardımlar yaparak kış desteğine katkıda bulunuyor. Miktarı çok önemli olmasa da bir insanın gülümsemesine kaynaklık etmek hemen her Müslüman için paha biçilemez. Siz de görevini yerine getirme arzusunda olan bir Müslüman olarak kış paketi bağışı yapabilirsiniz.

Kış Paketinde Neler Var?

Peygamber Efendimiz (SAV) tarafından öğüt edilen yardımlaşma, Kardeşlik Vakti olarak en büyük gayemiz. Bu çerçevede üzerimize düşen kış aylarında zor durumda kalacak Müslümanları belirlemek ve onlara destek olmaktır. Kış paketinde yer alan ürünler tamamen ihtiyaca odaklı belirlenir. Kardeşlik Vakti gönüllülerinin yoksul coğrafyalarda yaptıkları çalışmalarla insanların giyecek, yiyecek ve yakacak anlamında desteklenmesi amaçlanır.

Müslüman kardeşinizin bir umudu da siz olun diye Kış Paketi ile yardımlarınızı yapmaya hazır mısınız? Üşüyen minicik ellerin sıcak bir kardeş eli ile ısınmasını sağlamak mümkün. Kardeşlik Vakti olarak sizden binlerce kilometre uzaktaki Müslüman kardeşlerimize ulaşmanızı sağlıyoruz. Yardımlaşma anlayışını ön plana çıkarırken bir arada olmanın verdiği güçle imkanları en iyi şekilde kullanmaya çaba sarf ediyoruz. Siz de bağışlamak istediğiniz miktarı Kardeşlik Vakti’ne gönderin ve bu kış sıcak yuvalara destek olun!

prefooter2

Aklınızdaki Tüm Soruların Cevaplarını Alın

Online bağışlarınızla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Facebook Twitter Instagram YouTube
tr_TRTurkish