Menü
Bağış Sepetiniz

Yetim Desteği

Kardeş Vakti olarak yetim desteği yardımı ile ihtiyaç sahiplerine en iyi şekilde destek olmaya çalışıyoruz. Bu konuda sizlere de aracı olan yetimler ile buluşmanızı sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek bu konuda en iyi şekilde destek vermektedir. 

Sahipsiz, korumasız, ailelerini kaybeden pek çok yetim çocuk, dünyanın çeşitli yerlerinde yaşamını sürdürmeye çalışıyoruz. Çocuk askerliği, insan kaçakçılığı, madde bağımlılığı, organ mafyası, fuhuş, dilenci şebekeleri, suç örgütleri ve daha bir çok kötü niyetli örgüt bu çocuklar için büyük bir tehlike oluşturuyor. Kötü amaçlı bu örgütler sahipsiz kalan yetim çocukları kendi çıkarları doğrultusunda kullanabiliyor. İşte bu noktada yetim çocuklara destek olmak ve onların güvenli bir şekilde yaşamasını sağlamak için büyük bir desteğe ihtiyaç duyuluyor.

YETİM DESTEĞİNİN ÖNEMİ


Kardeşlik Vakti olarak kurulduğumuz günden bugüne binlerce yetimin güvende olması için destek olduk. Bağışçılarımız ve destekçilerimiz sayesinde çocukların çıkarlarını korumaya ve onların kötü niyetli kuruluşlardan uzakta kalmasına yardımcı olduk. Bunun yanı sıra günümüzde ve gelecekte de bu yardımlarımızı katlayarak sürdürmeyi hedefliyoruz. Kendi kültürlerinde ve kendi topraklarında hiç kimseye muhtaç olmadan yaşayabilmeleri için gerekli tüm desteği yetim çocuklara sunuyoruz. Türkiye’de ve dünyanın birçok yerinde kimsesiz bir şekilde yaşamaya çalışan bu çocuklara en iyi desteği sunuyoruz. 


Yetim Desteği ile Bir Yetime Can Olun!


Peygamber Efendimizin "Kalbinin yumuşamasını istersen yoksulu doyur ve yetimin başını okşa” hadis-i şerifinden yola çıkarak faaliyet gösterdiğimiz bu alanda sizlerde bize destek olabilirsiniz. Bir yetimin en iyi koşullarda yaşamasına olanak tanımak ve onların kendilerini çok daha iyi hissetmesini sağlamak için bizim aracılığımız ile onlara destek olabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde faaliyet gösteren Kardeşlik Vakti Vakfı olarak sizlere aracılık yapıyoruz. Yetimlerin de hak ettikleri koşullarda yaşamasını sağlamak için sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hadi, destek ve bağışlarınızı yardıma muhtaç yetimlerden esirgemeyin ve Kardeşlik Vakti ile iletişime geçin.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.