ŞİMDİ KARDEŞLİK VAKTİ

ERZAK DAĞITIMI

Kardeşlik Vakti, bağışçılarından aldığı güçle insanlara ulaşmayı başarıyor. Siz de kardeşlik elini uzatanlardan biri olarak erzak dağıtımı hizmetlerimize katkı sağlayabilirsiniz.

Açlık, insanoğlunun karşı karşıya kaldığı en ciddi sorunlardan bir tanesi olurken Müslüman coğrafyalarda bu sorun daha derinlemesine yaşanıyor. İnsanların açlıkla mücadelesinde kardeşlik elini uzatan Kardeşlik Vakti, bağışçılarından aldığı güçle insanlara ulaşmayı başarıyor. Siz de kardeşlik elini uzatanlardan biri olarak erzak dağıtımı hizmetlerimize katkı sağlayabilirsiniz.

Açlık sorunu, küresel olarak üzerinde durulması gereken bir problem olurken Müslümanlar için bu soruna odaklanmak dini bir görev kabul edilmektedir. ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ diyen Hz. Muhammed (S.A.V.)’in izinden giden ümmeti olarak kardeşlerimizin açlığına çözüm üretmeyi amaçlıyoruz. Erzak dağıtımı konusunda bağışları ile desteğini esirgemeyen hayır severlerle dünyanın farklı coğrafyalarına ulaşmayı başarıyoruz.

Erzak Yardımı
₺ 3001 Erzak Paketi
₺ 6002 Erzak Paketi

Erzak Dağıtımı Nasıl Gerçekleşir?

Açlıkla karşı karşıya kalan Müslümanlar için yıl boyunca gerçekleşen organizasyonlarla erzak toplanması ve erzakın belirli periyotlar halinde dağıtılması sağlanmaktadır. Erzak dağıtımı gerçekleştirilmeden önce yardıma muhtaç kimselerin belirlemesi yapılırken dağıtım sırasında kişi sayısına ve ailelerin ihtiyacına uygun bir şekilde adil bir yaklaşım sergilenmektedir.

Değerli bağışçılarımızdan toplanan farklı miktarlarda yardımların bir havuzda toplanması ile erzak dağıtım süreci gerçekleşir. Hangi bölgelerde erzak dağıtımı yapılacağı mevcut duruma göre değişebilirken savaşın, fakirliğin ve salgın hastalıkların vurduğu yerler öncelikli alanlar kabul edilir. Bağış yapan hayır severler ve gönüllülerin de katılımıyla gerçekleşen erzak dağıtımı ile Müslümanların tebessüm etmesi sağlanır.

galeri alt

Erzak Bağışı Ne Kadar?

Erzak bağışı yapmak isteyen hayır severlerin yardım miktarları konusunda Kardeşlik Vakti olarak herhangi bir sınır koymuyoruz. Bütün amacımızı finansal durumu yerinde olan müminlerle zor durumdaki müminleri kardeşçe birbirleri ile buluşturmayı arzu ediyoruz. Siz de bilinçli ve kardeşlik anlayışı ile hareket eden bir Müslüman olarak erzak bağışı ile kardeşlerimizin açlıkla imtihanında desteğinizi yapabilirsiniz.

Kardeşlik Vakti, erzak bağışı ve erzak dağıtımı ile alakalı bütün detaylara web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

prefooter2

Aklınızdaki Tüm Soruların Cevaplarını Alın

Online bağışlarınızla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Facebook Twitter Instagram YouTube
tr_TRTurkish