ŞİMDİ KARDEŞLİK VAKTİ

BAYRAMLIK DESTEĞİ

İslam inancını ‘Bayram’ olarak kabul ettiği dönemleri yardımlaşma ve kardeşlik duyguları ile bir şölene çevirmek ister misiniz?

İslam inancını ‘Bayram’ olarak kabul ettiği dönemleri yardımlaşma ve kardeşlik duyguları ile bir şölene çevirmek ister misiniz? Kardeşlik Vakti olarak düzenlediğimiz çalışma ve organizasyonlarla kardeşliği bir adım öteye taşıyoruz. Müslüman Müslüman’ın Kardeşidir anlayışının tezahür ettiği anlarla birlikte genç yaşlı herkesi mutlu etmeyi hedefliyoruz.

Bayram, yakınlaşma ve bir arada olma anlayışı olarak kabul edilmektedir. Müslümanların kardeşçe bir arada olmaları adına gerçekleşen bayramlar yılın farklı dönemlerinde gerçekleşir. Bu anlamda bayram dönemleri sadece kurban kesmek ve oruca son vermek değil aynı zamanda birlikte olmak adına da önemlidir.

Bayramlık Bağış
₺ 100
₺ 200
bayramlik

Bayramlık Bağışı

Kardeşlik Vakti olarak bayramların tam anlamıyla bayram havasında geçmesi adına çalışmalar yürütüyor ve dünyanın farklı coğrafyalarında çalışmalarımıza yön veriyoruz. İslam topluluklarının bayramları gerçek anlamda yaşaması adına maddi desteğin yanı sıra hazin yavruların yüzünü güldürecek çalışmalar da yapıyoruz. 

Kardeşlik Vakti’nin değerli bağışçıları sayesinde bayrama yakışır kıyafetlerle Müslüman çocuklarının bayram sabahına mutlu uyanmalarını sağlıyoruz. Değerli bağışçılarımızın da desteğini yanımızda hissettiğimiz bayramlık kampanyaları ile dünyanın farklı noktalarına ulaşıyoruz. Bayramın yakınlık ve bir arada olma duygusunu öne çıkarırken Müslümanların bir arada oluşunun bir mutluluk kaynağı olacağını ortaya koyuyoruz. 

Bayramlık Desteği Nasıl Dağıtılır?

Kardeşlik Vakti olarak bütün çalışmalarımızda hassasiyet ve şeffaflığı ön plana çıkarıyoruz. Bu anlayıştan hareketle bayram yaklaşırken belirlenen Müslümanlara bağışlar ve yardımlar yapılması planlanır. Bayram yaklaştığında bağışçılarımızdan gelen destekler Müslümanlara umut olması adına dağıtılır.

Bayramlık dağıtma ve bayramlaşma vazifesi değerli gönüllülerimiz eliyle gerçekleşir. İslam’ın tebessüm kaynağı olduğunu kanıtlayacak çalışmalar yürüten Kardeşlik Vakti, ihtiyaç sahiplerine ulaşma anlayışı çerçevesinde bağışların doğru kişilere ulaşması adına çaba sarf eder. Bölge halkının yönlendirmeleri ve gönüllülerimizin araştırmaları ile herkesin bayramlıklara ulaşması amaçlanır.

Eski bayramları yad eden bağışçılarımızın bir tebessüme kaynak olmalarını sağlamak Kardeşlik Vakti olarak en büyük vazifemiz. Vazifemizi yerine getirirken bir Müslüman bilinci ile hareket ediyor ve çalışmalarımıza yön veriyoruz. Siz de bağışçılarımız arasında yer almak ve Müslüman’a umut olmak adına bizimle iletişime geçebilir ve Bayramlık bağışı ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

prefooter2

Aklınızdaki Tüm Soruların Cevaplarını Alın

Online bağışlarınızla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Facebook Twitter Instagram YouTube
tr_TRTurkish