ŞİMDİ KARDEŞLİK VAKTİ

ACİL DESTEK

Dünyanın birçok yerinde acil desteğe ihtiyacı olan kişilere en iyi şekilde destek veriyoruz. Sizlerin aracılığı ile sunduğumuz acil destek hizmeti ile acil yardıma olan kişileri tespit ediyor ve onlara desteklerimizi sunuyoruz.

KARDEŞLİK VAKTİ

GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM

Kahramanmaraş depremi sonrasında yaşanan acıyı hepimiz derinden hissettik. Depremin yaralarını sarmak için hızlı ve etkili bir şekilde harekete geçmemiz gerekiyor. Siz de bu sürece destek vererek depremzedelerin yanında olabilirsiniz.

DEPREM YARDIMI
₺ 150BATTANİYE 1 ADET
₺ 701 KİŞİLİK YEMEK
₺ 300GIDA KOLİSİ

Dünyanın birçok yerinde acil desteğe ihtiyacı olan kişilere en iyi şekilde destek veriyoruz. Sizlerin aracılığı ile sunduğumuz acil destek hizmeti ile acil yardıma olan kişileri tespit ediyor ve onlara desteklerimizi sunuyoruz. Siz de Kardeşlik Vakti Vakfı’nın sunduğu yardımlara katkı sağlamak için hemen harekete geçebilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Dünyanın çeşitli bölgelerinde doğal afet, savaş, kriz ve çeşitli iç çatışma nedenleri ile pek çok vatandaş mağduriyet yaşamaktadır. Dünyanın genelinde böyle sorunların yoğun bir şekilde yaşandığı göz önüne alındığında acil desteğe ihtiyaç duyan birçok kişinin de varlığından söz edebiliriz. Milyonlarca insanın hayat mücadelesi verdiği bu koşullarda onlara bir yardım eli uzatarak hayatlarını bir nebze kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Acil Destek Yardımları

Özellikle Ortadoğu coğrafyasında ve dünyanın çeşitli yerlerindeki kıtlık, savaşlar ve fakirlik nedeni ile birçok insan hayatını kaybediyor. Aileler tamamen yok oluyor ya da geride yetim çocuklar kalıyor. Yaşam mücadelesinin son derece zor olduğu bu kişilere bir yardım eli uzatmak ve insani yardımlar yapmak için Kardeşlik Vakti olarak faaliyet gösteriyoruz. En temel amacımız acil yardım faaliyetleri sayesinde mağduriyet yaşayan bireylerin ihtiyaçlarını en iyi ve en hızlı şekilde giderebilmektir. 

Kardeşlik Vakti olarak ihtiyaç sahiplerine acil destek sağlamakla yetinmeyip bunların yanı sıra insanların acil ihtiyaçlarının da dünya genelinde duyulması ve onlara yardım edilmesi için çeşitli çalışmalar sürdürüyoruz. Dünyanın çeşitli coğrafyalarında meydana gelen problemlerin hafiflemesini sağlamak ve bir yardım eli olabilmek için sizlerin de desteğine ihtiyacımız var. “Bir elin nesi var iki elin sesi var” atasözünün de doğruluğunu göz önünde bulundurarak acil destek için bağışta bulanabilirsiniz. 

Acil Destek Bağışları

Dünyanın birçok yerinde mağduriyet yaşayan ve hayatlarını sürdüremeyen ihtiyaç sahiplerine ulaşmak Kardeşlik Vakti ile çok kolay. Vakfımız aracılığı ile kriz önleyici çalışmaları yürütmek için görev alabilir ya da bağışlarınız ve destekleriniz ile ihtiyaç sahiplerine en iyi şekilde destek olabilirsiniz. Hadi, bizimle iletişime geçerek ihtiyaç sahiplerine en kısa sürede ulaşın ve onlara bir yardım eli olarak hayatlarını kolaylaştırın.

prefooter2

Aklınızdaki Tüm Soruların Cevaplarını Alın

Online bağışlarınızla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Facebook Twitter Instagram YouTube
tr_TRTurkish